Zielona Góra
▿
Wiadomości
zaloguj się
NOCLEGI
ROZKŁADY
reklama
Fakty Zielona Góra
środa 23 września
Tekli, Bogusława
IMGW ostrzega przed burzami i silnym wiatrem na północy kraju
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
Koncert - Koniec Świata
Presja wydawania nie zawsze wygrywa. Ponad 70% Polaków potrafi...
Policja zatrzymała matkę Bartosza G., oskarżonego o zabójstwo...
Żurek: jeśli prezydent dalej będzie nie dopełniał swoich obowiązków...
Wydarzenia
Lubuskie: część ogniowa ćwiczenia Dzielny Bóbr-26
Wydarzenia
Spektakl Gusła
Kraj
Nowy ciężki wóz bojowy od PGZ może w przyszłym roku trafić do...
Turystyka
Późne lato na Bałkanach
Turystyka
Łeba na ziemi Słowińców
Kraj
Koniec z bezkarnością platform za scam? Brzoska przedstawia...
Turystyka
Uzdrowiska Pogranicza. Zdrowie bez...
Sport
Sporo medali Polaków w Turnieju...
Sport
Moc młodzieńczej energii na finale Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich w...
Sport
Olimpijski medal wrócił do Władymira Semirunnija! To naprawdę...
Sport
Rekordy na zakończenie sezonu - lekkoatleci nie zawiedli na 72....
Sport
Wielki finał padlowych emocji w Warszawie. Najlepsi powalczą o...
REKLAMA
Region Zielonej Góry
Sulechów
Niezły bajzel - NOWY PROGRAM 2026
Nowa Sól
Don Vasyl z Zespołem - 55-lecie
Świebodzin
Niezły bajzel - NOWY PROGRAM 2026
pogoda Zielona Góra
7.5°C
kolejne dni
wschód słońca:
06:44
zachód słońca:
18:56
139.278
dane statystyczne
reklama
Kultura / Rozrywka / Wydarzenia / Konkursy
Muzyczno-taneczne widowisko Balladyna
I porywających...
•
I porywających cygańskich pieśni
•
Wyjątkowy koncert pełen emocji i klasyki
•
Pchła Szachrajka
•
Akompaniator
•
Muzyczny spektakl pełen miłości, humoru...
Wydarzenia
Legenda o przyjaźni
Wydarzenia
Klasyczna komedia omyłek
Wydarzenia
2026 Rock 'N' Roll Tour
Wydarzenia
Kasia Kowalska akustycznie
Strefa Biznesu
EUR 4.35
zł -0.19%
| USD 3.79
zł 0.01%
| CHF 4.62
zł 0.32%
| GBP 5.07
zł -0.18%
Twardoch, Chmielarz i Chutnik piszą Lalkę na nowo....
Biznes
PGE inwestuje w nowe źródła i...
•
PGE inwestuje w nowe źródła i magazyny...
•
Miliony na rozwój dla innowacyjnych MŚP...
•
Enea i Politechnika Poznańska łączą...
•
Niejasne prawo paraliżuje przemysł...
•
Forte Verde - nowa inwestycja ROBYG w...
Biznes
Całkowity zakaz reklamy piwa może uderzyć w media i sport. Branża...
Praca
Think Tank The Company - czy umowy o pracę ustanowione przez PIP...
Finanse
Ucieczka od dolara w stronę fizycznego złota. Banki centralne...
Biznes
Co buduje skuteczność zespołów w handlu? Stokrotka publikuje raport...
Budownictwo
Pompy ciepła efektywne również w starych budynkach. 20 lat badań...
Ubezpieczenia
Ponad 4 tys. wypadków w gospodarstwach rolnych. Rusza wielka akcja...
REKLAMA
Kobieta / Dziecko / Zdrowie / Społeczne
Kulinaria
Polska kuchnia zyskuje uznanie i przyciąga gości. Kluczowe dla...
Zdrowie
Polacy czekają na rozpoznanie chorób płuc nawet 14 lat. W Polsce...
Zdrowie
Pacjenci ze szpiczakiem mogą latami żyć bez postępu choroby....
Zakupy
AI zmienia sposób kupowania ubrań i butów. Doradza klientom i...
Zdrowie
W onkologii dokonał się ogromny postęp. Nie wszystkie nowoczesne...
Zdrowie
Zbliża się sezon zakażeń RSV. Polska wciąż nie zapewnia powszechnej...
Zdrowie
Zaledwie co czwarty Polak bada się regularnie. Psychoonkolog:...
Zdrowie
Zbliża się sezon zakażeń RSV. Polska wciąż nie zapewnia powszechnej...
Sport
Finał Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich: przyszłe...
Worek medali...
•
Worek medali polskich studentów podczas...
•
Nieustannie Aktywni - Igrzyska Studentów...
•
Rusza Turniej Nadziei Olimpijskich w...
•
Ponad pięćset dziewczynek na niezwykłej...
•
Kolejna odsłona KINDER Joy of moving...
Prawie 700 uczennic ćwiczyło z gwiazdami sportu....
Tenisowa Talentiada - drogą Mai Chwalińskiej. Zwycięzcami...
Mistrzyni olimpijska Iga Baumgart-Witan na Biegowym 360°....
Mistrzynie sportu spotkają się z uczennicami w Rzeszowie....
Motoryzacja / Komunikacja / Transport / Technologie / Hobby
Odpady przetwarzane za pomocą światła. Przełomowy projekt...
Technologie
Liczba śmieci kosmicznych rośnie....
•
Liczba śmieci kosmicznych rośnie....
•
ZTE G5 Ultra+ 5G: najpotężniejszy router...
•
Niezależność bez barier. Centrum Usług...
•
Volvo Car Poland pobudza sprzedaż ofertą...
•
Gdzie zmieniasz opony? Czy Twój serwis...
Nowe monety kolekcjonerskie NBP: Halina Konopacka - w...
Pracodawcy oczekują od kandydatów kompetencji...
Cyfryzacja firm mocno przyspiesza. W tych warunkach...
Firmy coraz bardziej otwarte na chińskie samochody. 59...
Turystyka w Zielonej Górze i nie tylko
Nawet 36 proc. taniej po wakacyjnym szczycie. Polacy...
Szósty sezon tatrzańskich przygód
Dwie twarze Afrodyty
Nie tylko Tajlandia i Wietnam. Afryka zajmuje połowę...
Bałtyk i góry remisują, sierpniówka szczytem sezonu. Tak...
Wyjazdy Polaków na sierpniówkę
Polska zyskała największy tunel aerodynamiczny w...
Edukacja i Szkolenia
Edukacja i Szkolenia
Mądrzej, pewniej, RAZEM! Trwają zapisy do Akademii Bezpiecznego...
Edukacja i Szkolenia
Nauczyciele coraz częściej korzystają z narzędzi AI. Centrum Nauki...
Edukacja i Szkolenia
Szkolne stołówki i sklepiki od 1 września przejdą rewolucję. Nowe...
Edukacja i Szkolenia
Nie mówimy dzieciom, co mają myśleć. Zespół profesora...
Prawo / Porady Prawne
Mecz piłkarski i prawo autorskie - relacja między...
Zakaz reklamy i promocji alkoholu może uderzyć w polskie...
Lubuskie i Dolny Śląsk: 775 tys. osób skontrolowanych na...
Prof. Marcin Asłanowicz: nie dajmy nabrać się na fałszywe...
Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Zielonej Górze
ZIELONA GÓRA! Kuba Wu w programie "Sikanie i Pierdzenie"...
kiedy
2026-09-23 19:00
miejsce
Cafe Noir, Zielona Góra, al....
wstęp biletowany
Spokój w dźwiękach
kiedy
2026-09-25 19:00
miejsce
Tkalnia, Zielona Góra, ul....
wstęp biletowany
Szczęściarze
kiedy
2026-09-25 19:00
miejsce
Lubuski Teatr, Zielona Góra, al....
wstęp biletowany
reklama
Wybierz Miasto:
×
trwa wczytywanie...