reklama
Wydarzenia

Stand-up w Zielonej Górze: Grzegorz Halama w programie "Mizianie Żabki"

dodano 2026-03-07 12:23:55
rozpoczęcie:
2026-03-24 19:00
miejsce:
Prywatka Zielona Góra, Zielona Góra, Stary Rynek 2
bilety:

No siemanko Zielona Góra, gotowi na występ waszego krajana? "Mizianie żabki" Grzegorza Halamy to jego najnowszy program stand-upowy, w którym powraca na scenę z nową dawką inteligentnego i nietuzinkowego humoru, szybkie skecze, improwizacje i piosenki satyryczne - w wydaniu jakiego jeszcze nie było! To dynamiczne, interaktywne show rozbawi każdego serią nowych niebanalnych żartów jak i nowym wydaniem klasycznych "jego" postaci. Będzie Pan Józek, będą kurczaki, będzie "śpiworek" ale poza tym masa nowych przemyśleń!

Poczuj te energię na żywo u nas i zabierz swoich znajomych na wielką dawkę śmiechu. Wpadajcie do Prywatki! Wtorek, 24.03, godzina 19:00!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Grzegorz Halama
artyści:
Grzegorz Halama
Komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk. Znany ze świetnego poczucia humoru i własnego stylu. Ojciec Chrzestny polskiego stand-up"u. Wykreował wiele postaci, a wśród nich Pana Józka (hodowcę kurczaków z Chociul), Śpiewającą bakterię, czy w ostatnim czasie Ochroniarza z supermarketu. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Zielona Góra
16.5°C
wschód słońca: 05:50
zachód słońca: 20:03
Koronawirus
lubuskie
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Zielonej Górze

kiedy
2026-04-19 18:00
miejsce
Filharmonia Zielonogórska, Zielona...
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-19 19:00
miejsce
Muzeum Ziemi Lubuskiej, Zielona...
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-22 19:00
miejsce
Cafe Noir, Zielona Góra, al....
wstęp biletowany
kiedy
2026-04-22 19:00
miejsce
Muzeum Ziemi Lubuskiej, Zielona...
wstęp biletowany